Цензор.НЕТ

16.01.17 12:37

Байден закликав Україну продовжувати співпрацю з МВФ, реформи і боротьбу з корупцією: "Наступний рік буде дуже важким, він покаже результат"

Україна не може відкладати подальше реформування держави.

Про це він заявив під час брифінгу після переговорів з президентом України Петром Порошенком, передає Цензор.НЕТ.

"Не можна заперечувати досягнення України після Майдану. Разом з динамічним поколінням українців ви взяли на себе зобов'язання впроваджувати реформи. Ви почали повністю міняти свій уряд, економіку і всю політичну систему. Через рік після мого візиту ви продовжили реформи й отримали пакет допомоги від МВФ. Ви зміцнили банківський сектор України, захистили українських вкладників за рахунок націоналізації "Приватбанку". Ви впровадили новаторську систему електронного декларування активів для боротьби з корупцією. Це система допоможе забезпечити те, що посадові особи не зможуть використовувати свої політичні посади для особистої вигоди. Ваше НАБ і САП можуть вплинути на ситуацію за наявності відповідних ресурсів. Дуже важливо, щоб і надалі зміцнювали всі свої антикорупційні відомства. Викорінити тих, хто хоче повернути Україну до кумівства і клептократії. Завдяки цим життєво важливим крокам ваша економіка знову зростає. Але попереду ще багато роботи, щоб Україна нарешті реалізувала свій потенціал динамічної і сучасної економіки. Продовжуйте працювати з МВФ, щоб впровадити жорсткі реформи, які забезпечать стійкість економіки України. Продовжуйте очищення банківської системи України. Впроваджуйте реформи в енергетичному секторі, щоб ліквідувати залежність України від російського газу. Працюйте над прозорою приватизацією держпідприємств. Створюйте бізнес-оточення з відповідальним нормативно-правовим середовищем, яке зробить Україну привабливою для інвестицій. Це не буде легко", - закликав Байден.

Читайте також: Політичну частину Мінських угод може бути виконано тільки після припинення вогню на Донбасі, - Байден

"Я хочу закликати народ України: продовжуйте демонструвати свою прихильність верховенству права, продовжуйте боротьбу з корупцією, наполягайте на прозорості, розслідуйте і переслідуйте в судовому порядку чиновників, які розбазарюють державні гроші для свого збагачення. Росія використовує корупцію як інструмент примусу проти України, щоб Україна залишалася вразливою і залежною. Тому впроваджуйте реформи, щоб викорінити корупцію. Ми говоримо не тільки про хороше управління, мова йде про самозбереження. Це питання нацбезпеки. Якщо ви продовжите домагатися руху вперед, пане Президенте (Порошенко. - Ред.), якщо продовжите багато працювати і робити вибір, який поставить Україну понад усе, я вам гарантую, що американський народ буде підтримувати вас. Наступний рік буде дуже, дуже важким, (це буде) рік, який покаже результат. Я вважаю, що українці не можуть відкладати і не хочуть відкладати створення вільної, демократичної, процвітаючої України", - резюмував віце-президент США.

Також читайте: Сподіваюся, наступна адміністрація Білого дому також буде прихильником українського народу, але ніхто не може виконати важку роботу замість вас, - Байден
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики