Цензор.НЕТ

16.01.17 19:30

Порошенко обговорив із Меркель та Олландом виконання Мінських домовленостей і ситуацію з українськими заручниками

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель і Президентом Франції Франсуа Олландом.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

Президент України подякував Федеральному Канцлеру Німеччини та Президенту Франції за незмінну підтримку у боротьбі за відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави та реалізації повномасштабної програми реформ.

Співрозмовники обговорили стан виконання Мінських домовленостей з врегулювання ситуації на Донбасі.

Петро Порошенко, Ангела Меркель та Франсуа Олланд наголосили на необхідності досягнення прогресу у реалізації безпекового блоку Мінських домовленостей, що сприятиме подальшому просуванню на інших напрямах мирного врегулювання.

Президент України привернув увагу Канцлера Німеччини та Президента Франції до неприпустимої ситуації, що склалася із заручниками та незаконно утримуваними в РФ громадянами України.

Під час розмови було відзначено послідовні зусилля України, спрямовані на мирне врегулювання, зокрема щодо звільнення в односторонньому порядку 15 осіб та забезпечення постачання води до окремих районів Луганської області.

Співрозмовники дійшли згоди щодо необхідності продовження роботи з підготовки дорожньої карти імплементації Мінських домовленостей.

Петро Порошенко, Ангела Меркель та Франсуа Олланд висловили впевненість у завершенні найближчим часом процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та запровадженні безвізового режиму для громадян України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики