Цензор.НЕТ

17.01.17 20:42

"Наша спільна мета - і надалі наближати Україну до європейських та євроатлантичних структур", - заява глав МЗС України та Німеччини

Німеччина зацікавлена в подальшій європейській та євроатлантичній інтеграції України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в спільній заяві міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин двох країн.

"Рівно 25 років тому наші країни встановили між собою дипломатичні відносини. (...) Перші контакти ще мали багато чого початкового: після того, як у 1989 р. у Києві було засновано Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина - спочатку буквально з одним столом і декількома стільцями, вже 7 лютого 1992-го Німеччина, як узагалі перша держава, відкрила своє посольство в Україні. Потім у березні 1992 р. відбулося відкриття українського посольства в Бонні", - йдеться в заяві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Німецька розвідка виявила спроби Росії розладнати співробітництво ЄС і США та загострити соціальні конфлікти в Європі, - Der Spiegel

"Зараз, через 25 років, зрозуміло: Україна належить до Європи не тільки в географічному сенсі! Наші народи об'єднують спільні цінності. Українці щоразу висловлювали своє прагнення до демократії та правової держави, свободи та хорошого управління - часто з європейським прапором у руках. Наша загальна мета - і надалі наближати інтеграцію України до європейських та євроатлантичних структур", - сказано в ньому.

У заяві наголошується, що Німеччина вже надала безпрецедентну підтримку Україні в реформах і має намір підтримувати її і надалі.

Глави МЗС стверджують, що Угода про асоціацію та вільну торгівлю з Європейським Союзом є потужним двигуном для реформ і модернізації України.

"Принципове політичне рішення прийнято, тепер уже скоро безвізові подорожі до Європи стануть цілком звичною річчю. Співпраця між Німеччиною та Україною посилилася також на економічному, культурному і громадському рівнях", - наголошується в заяві.

Також читайте: Європа рухається в неспокійному фарватері і має швидко знайти в собі сили, щоб відновитися, - Штайнмаєр
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики