Цензор.НЕТ

17.01.17 21:47

Савченко: списки осіб, щодо яких робить запит "ЛДНР", були передані мені після Мінська через Рубана

Депутат Верховної Ради (позафракційна) Надія Савченко заявляє, що отримала списки заручників, які перебувають у полоні в бойовиків, і осіб, на видачі яких наполягають лідери бойовиків, після переговорів у Мінську.

Про це вона повідомила в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Списки людей, щодо яких робить запит донецька та луганська окуповані території, мені були передані після Мінська, через Рубана. Підтверджений список людей, щодо яких робить запит українська сторона, мені було надано також після Мінська. Списки російської сторони - це так звана тюремна пошта. І далі - це збір інформації від родичів у ручному режимі", - прокоментувала Надія Савченко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Савченко опубликовала уточненные списки, находящихся в плену у боевиков украинцев, а также лиц, запрашиваемых террористами "Л/ДНР"

"За цю ніч я вже оновила списки, там є доповнення. Я зараз збираю інформацію від людей, щоб максимально відкоригувати списки. Червоним відзначені прізвища тих, чиї тіла були передані батькам для похорону, але незважаючи на це, вони не визнавали смерть своїх родичів. якщо людина ще вірить, то раптом вдасться знайти рідних. Просто не треба припиняти пошуки. І я продовжую пошук, продовжую збір інформації", - заявила Савченко.

Нагадаємо, раніше радник голови СБУ, представник спеціального центру звільнення заручників СБУ Юрій Тандіт заявив, що українські закони обмежують оприлюднення інформації з персональними даними громадян, що зробила Савченко. Він підкреслив, що така публікація списків не допоможе прискорити звільнення заручників.

10 січня Надія Савченко оприлюднила, за її словами, списки полонених і зниклих безвісти на Донбасі з боку і української сторони, і підтримуваних Росією сепаратистів - всього 524 людини.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n423069

16 січня Савченко вкотре опублікувала відкориговані списки українців, незаконно утримуваних бойовиками на окупованій території Донбасу, а також осіб, щодо яких роблять запит у "Л/ДНР".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики