Цензор.НЕТ

17.01.17 22:33

Парламент Молдови не дозволить Додону скасувати асоціацію з ЄС, - заява

Правляча в Молдові коаліція на чолі з Демократичною партією заявила, що зближення країни з Європейським Союзом залишається фундаментальним напрямком зовнішньої політики держави.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться в заяві Демократичної партії, оприлюдненій у зв'язку із заявою президента Ігоря Додона про можливе анулювання Угоди про асоціацію між Молдовою та ЄС.

"Демократична партія Молдови виступає категоричним противником висловленої президентом Ігорем Додоном позиції про анулювання Угоди про асоціацію з ЄС. Ми готові нейтралізувати будь-яку спробу анулювання цієї Угоди", - йдеться в заяві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "У Молдові ніхто зараз на цей ризик не піде", - президент Додон про визнання окупованого Криму частиною РФ

У документі підкреслюється також, що "ініціатива Ігоря Додона про підписання рамкового Меморандуму з Євразійським союзом позбавлена юридичної сили, оскільки відсутні реальні механізми реалізації такого політичного проекту, який не користується політичною підтримкою в Молдові".

"Зовнішньополітичний вектор Республіки Молдова визначається в Кишиневі, а не під час різних офіційних візитів за кордоном", - наголошується в заяві.

Також читайте: СБУ забороняла Додону в'їзд в Україну, однак після обрання його президентом заборону скасували. ДОКУМЕНТ


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики