Цензор.НЕТ

17.01.17 22:47

Новим президентом Європарламенту обрано італійця Таяні

Італієць Антоніо Таяні, висунутий фракцією Європейської народної партії (Християнські демократи), обраний новим головою Європейського парламенту.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомила прес-служба ЄП.

Раніше Таяні був заступником голови Європейської комісії та заступником голови Європарламенту.

Раніше у вівторок, представляючи євродепутатам свою кандидатуру на пост голови Європарламенту, Таяні зазначив, що Євросоюз переживає смутні часи: слідом за кризою євро виникли криза біженців і криза безпеки. Громадяни ЄС очікують від Європейського парламенту відповідей на ці виклики.

"Ми не завжди згодні один з одним. Але ми всі розуміємо, що повинні знаходити рішення. Ці рішення не виявилися в тому, щоб мати все більше і більше Європи, але вони не знаходяться і в підриві європейського проекту", - вважає обраний голова Європарламенту.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Комітет Європарламенту одноголосно підтримав безвізовий режим для Грузії

За його словами, "не голова Європарламенту просуває політичний порядок денний". "Це ваша справа, членів Європарламенту. Ви разом визначаєте, в якому напрямку нам рухатися, і те, в якій формі проводити ці зміни", - підкреслив італійський євродепутат, додавши, що завдання голови асамблеї в тому, щоб гарантувати, що це буде робитися відкритим і прозорим чином, без упередження щодо висновків.

"Як голова Європарламенту я зобов'язуюсь бути нейтральним, служачи всім європейцям і будучи орієнтованим на питання, які дійсно важливі: безпека, міграція і створення робочих місць", - запевнив Таяні.

Також читайте: Кандидат у президенти Франції Ле Пен має намір визнати Крим частиною Росії в разі перемоги на виборах

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики