Цензор.НЕТ

18.01.17 08:30

Таяні назвав свої головні завдання на посаді голови Європарламенту

Обраний головою Європарламенту італійський євродепутат, представник фракції "Європейська народна партія" Антоніо Таяні після виборів подякував учасникам голосування і своїм суперникам і окреслив свої завдання як голови асамблеї.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я буду головою всіх (європарламентарів, - ред.). Я не буду прем'єр-міністром Європейського союзу, а стану тільки гарантом Європарламенту, який сподівається бути сильним, і я розраховую зуміти доносити ідеї парламенту до Ради ЄС, беручи до уваги те, що думає меншість. Я буду представляти не тільки свою думку, але й думку парламенту", - сказав Таяні ввечері у вівторок на прес-конференції в Страсбурзі.

З його слів, він не має своєї політичної програми, так як буде керуватися програмою Європейського парламенту.

Також читайте: Новим президентом Європарламенту обрано італійця Таяні

Таяні перерахував головні актуальні проблеми, якими має намір займатися як голова асамблеї: тероризм, імміграція, економічне зростання, соціальна політика і зайнятість, цифрова економіка, енергетичні питання, а також захист європейських цінностей.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко привітав Антоніо Таяні з обранням на посаду президента Європейського парламенту.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики