Цензор.НЕТ

18.01.17 08:55

Наглядову раду "ПриватБанку" очолив Енгін Акчакоча, - Данилюк

Наглядова рада "ПриватБанку" на першому засіданні 17 січня обрала своїм головою Енгіна Акчакоча.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Вчора відбулась перша зустріч нової Наглядової ради ПриватБанку та обрано її голову. На практиці впроваджується краще корпоративне управління в найбільшому банку України. Це складно переоцінити. Бо якби така наглядова рада була у Приваті до націоналізації, багато проблем просто не виникли б. Раніше з трьох членів ради, двоє були власниками банку і всієї групи Приват, якій видавались кредити. Звичайно, коли в наглядовій раді не було незалежних членів та й ще і вона складалася з акціонерів банку, інтереси вкладників не були на першому місці", - написав він.

Данилюк зазначив, що нову наглядову раду державного Привату сформовано з найкращих світових фахівців, і більшість у ній становлять іноземці, а також представники міжнародних фінансових організацій.

"Найголовніше, що нова наглядова рада є справді незалежною", - повідомив міністр, додавши, що тепер наглядова рада ухвалюватиме рішення не в інтересах окремих людей чи бізнесів, а в інтересах держави та згідно із законом.

Дивіться також: Порошенко обговорив із президентом ЄБРР Чакрабарті націоналізацію "Приватбанку" і фінансування реформ в Україні. ФОТО

"Впевнений, Енгін Акчакоча, якого обрано сьогодні головою ради чудово справиться з новими обов'язками. Енгін є легендарним банкіром, який свого часу допоміг Туреччині подолати фінансову кризу, а сьогодні допомагатиме відбудувати найбільший банк у державі", - написав О. Данилюк.

Нагадаємо, Енгін Акчакоча є одним із найвідоміших фінансистів Туреччини.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики