Цензор.НЕТ

18.01.17 08:58

Близько 75% переселенців уже не повернуться на звільнену територію Донбасу, - Тука

75% переселенців уже не повернуться на звільнену територію Донбасу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"За опитуваннями, близько 75% переселенців уже не повернуться на звільнену територію. З кожним днем ​​таких людей ставатиме тільки більше, а не менше. Показник соціального зрізу населення, яке буде проживати на звільнених територіях, буде дуже великою проблемою для України. З одного боку, це буде концентрація неймовірної кількості пенсіонерів, а з іншого боку - велика кількість деморалізованих людей", - сказав Тука.

Він вважає, що проблема, з якою зіткнеться Україна, буде набагато серйознішою і жорсткішою.

"Набагато небезпечнішою, ніж відновлення якихось зруйнованих заводів на Донбасі, зруйнованих шахт. Тому, що відновити людський потенціал буде практично неможливо. Переважна частина інтелектуальної еліти, активного бізнесу, вже давно полишила цю територію", - зазначив Тука.

Читайте також: Звільнення Донбасу мирним шляхом призведе до здачі Криму, - Савченко

За його словами, те, що Росія виведе свої воєнізовані формування, зовсім не означає, що вона відмовиться від ідеї реалізовувати свої плани невійськових шляхом. "І далі будуть інформаційні вкидання, розроблятимуть спеціальні програми, щоб викликати стан нестабільності", - додав він.

Нагадаємо, 27 грудня Тука заявив, що повна деокупація Донбасу з можливістю проведення виборів за українським законодавством можлива тільки через 4-5 років.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики