Цензор.НЕТ

18.01.17 09:23

Росія надала громадянство 10 обвинуваченим у розстрілі активістів Євромайдану екс-"беркутівцям": серед них колишній командир спецроти Садовник, - прокуратура

Росія надала громадянство колишньому командиру спеціальної роти спеціального підрозділу "Беркут" Дмитру Садовнику і 9 колишнім бійцям спецроти, обвинуваченим у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вулиці Інститутській у Києві в лютому 2014 року.

Про це прокурор Роман Псюк заявив 17 січня під час розгляду Святошинським районним судом Києва справи за обвинуваченням колишніх співробітників "Беркута" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янишевського в розстрілі активістів Євромайдану, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Зокрема Псюк попросив суд присяжних взяти до уваги і дослідити відповідь Росії на запит Генеральної прокуратури України.

Читайте також: Найбільш ключовим свідком у справі екс-"беркутівців" є їхній командир Садовник, але він зник, - Геращенко

"У нас є відповіді Генеральної прокуратури РФ з підписами заступників генпрокурора РФ, згідно з якими 10 осіб, їхні прізвища вказані в обвинувальному акті, - це бійці спецроти "Беркута", вже отримали громадянство Російської Федерації і, за нашими даними, переховуються саме на території Росії", - повідомив прокурор.

За словами Псюка, Росія надала Садовникові громадянство в грудні 2014 року, а дев'ятьом колишнім "беркутівцям" - у квітні 2014 року, вересні 2014 року, квітні 2015 і січні 2015.
Двом колишнім "беркутівцям" Росія надала тимчасовий притулок як біженцям.

Суд долучив ці матеріали до справи.

Також читайте: Суддя про можливий обмін на вимогу бойовиків "ДНР" обвинувачених у розстрілі активістів Майдану екс- "беркутівців": "Будемо вирішувати питання відповідно до Конституції і законодавства"
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики