Цензор.НЕТ

18.01.17 09:29

Рада сьогодні розгляне питання безкоштовного санаторного лікування ветеранів АТО і законопроекти про фінансування профтехосвіти з поправками Порошенка

Верховна Рада на пленарному засіданні в середу розгляне законопроекти №3830-3 і №3831-2 з пропозиціями Президента Петра Порошенка про фінансування професійної технічної освіти.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Також Рада має намір розглянути законопроект №3833 про надання притулку бездомним особам.

Також читайте: У Раді знову не вистачило голосів за внесення до порядку денного законопроекту про спецконфіскації

Крім того, на порядку денному стоїть законопроект №1248, який передбачає створення за рахунок коштів місцевого бюджету молодіжних центрів, призначення і звільнення керівників цих установ виключною компетенцією сільських, селищних, міських рад.

Парламент планує розглянути проект постанови №5576 про призначення у 2016 році іменних стипендій Ради для найталановитіших молодих учених.

Верховна Рада також планує розглянути проект закону про внесення змін до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції).

Депутати планують розглянути проект постанови про проведення у квітні парламентських слухань на тему: "Роль України в глобальну проблему змін клімату - виклики й нові можливості".

Крім того, на порядку денному - два законопроекти про внесення змін до Регламенту Верховної Ради щодо уточнення норм, відповідно до яких закони, постанови й інші акти ВР визнають такими, що втратили чинність, а також щодо підготовки законопроектів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 14 березня - День українського добровольця

Нагадаємо, 18 березня 2016 року Порошенко ветував законопроекти №3830-3 і №3831-2 про фінансування професійної технічної освіти. Перший із них виділяє 997,865 млн гривень на субвенцію від державного місцевим бюджетам на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах. Другий - вводить субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам для підтримки підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах і дозволяє направляти її на оптимізацію їх мережі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики