Цензор.НЕТ

18.01.17 09:45

Байден попередив Україну: Якщо влада не перейде від обіцянок до реальних кроків, США не зможуть допомогти, - Немиря

Заступник Голови партії "Батьківщина", голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря наголосив, що ключовий меседж віце-президента США Джо Байдена до української влади - це нагальна потреба розпочати реальну боротьбу з корупцією, яку він розглядає як питання національної безпеки нашої держави.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"Візит Байдена за 4 дні до того, як здійсниться передача влади в США, може мати кілька причин. Цікавим є не лише те, що було на поверхні заяв, які були самі по собі цікавими, а те, що відбувалося за лаштунками", - сказав він у коментарі INTV у кулуарах парламенту.

Зі слів депутата, ключовий і важливий акцент від американського політика - це питання корупції: "Не стільки як питання доброчесного управління, а як питання національної безпеки України. Байден наголосив у цьому контексті на самозбереженні України як такої".

Зокрема, як зазначив віце-президент США, 2017 рік стане показовим роком і поки не час відкладати процеси боротьби з корупцією, а також низку інших реформ, зауважив Григорій Немиря.

Читайте також: Байден розставив "червоні прапорці" не для новообраного президента Трампа, а для української влади, - "Самопоміч"

"У перекладі з дипломатичної мови - це було попередження: якщо в Україні нарешті не перейдуть від обіцянок до реальних кроків, зокрема і в боротьбі з корупцією, то США не зможуть допомогти", - пояснив народний депутат.

Він також звернув увагу на повідомлення від Джо Байдена щодо санкцій проти Росії і ситуації на Сході України.

"Нарешті, наприкінці терміну чинної Адміністрації президента США ми побачили позицію, яка є більш чіткою, ніж до того. А щодо санкцій, чіткість була в тому, що він наголосив: вони мають зберігатися до повного виконання зобов'язань щодо Мінська", - сказав парламентар.

Григорій Немиря також зазначив, що віце-президент США Джо Байден виконав функцію президента США Барака Обами, який став першим президентом США за часи незалежності України, який не знайшов можливості відвідати Україну з офіційним візитом.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики