Цензор.НЕТ

18.01.17 10:40

Під виглядом боротьби з тероризмом окупаційна влада РФ створює "фільтраційну зону" на адмінмежі з Кримом, - ГУР

Окупаційна влада РФ намагається обґрунтувати формування "фільтраційної зони" на адміністративному кордоні АР Крим із материковою частиною України необхідністю боротьби з проявами тероризму.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони, опублікованому у Фейсбуці.

"Російська окупаційна влада намагається обґрунтувати формування "фільтраційної зони" на адміністративному кордоні АР Крим із материковою частиною України необхідністю боротьби з проявами тероризму. Адміністрація заводу "Кримський Титан" (Армянськ) звільняє громадян України з порушенням вимог чинного законодавства без надання терміну для пошуку нового місця роботи. Для виправдання протиправних дій співробітники ФСБ РФ поширюють інформацію щодо можливої причетності зазначених громадян до спеціальних служб України", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Приїзд ватажків бойовиків Захарченка та Плотницького в окупований Крим доводить причетність РФ до тероризму, - Чубаров

Як відомо, Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014 році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, серед яких Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію й окупацію Криму незаконною. Проти РФ було введено економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму у 2016 році парламент України визнав Держдуму РФ нелегітимною.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики