Цензор.НЕТ

18.01.17 11:33

ЄС закликав Раду ухвалити пакет "децентралізаційних" законопроектів: "Зволікання можуть загальмувати реформи"

ЄС закликає Верховну Раду ухвалити закони про децентралізацію в поточній редакції на засіданні найближчого четверга.

Про це йдеться в заяві Представництва ЄС в Україні, передає Цензор.НЕТ.

"Цього четверга Верховна Рада розгляне три законопроекти щодо децентралізації (4772, 5520, 2489). Ці закони необхідні для доповнення і поліпшення чинного законодавства. Вони також слугують передумовою для успішного продовження реформи децентралізації, яка, в свою чергу, є важливою для подальшого соціального й економічного розвитку України. Прийняття цих законів стане додатковим стимулом для іноземних донорів - серед них і ЄС - в подальшому підтримувати реформу децентралізації, надавати необхідні кошти і ділитися досвідом. Представництво ЄС в Україні закликає депутатів Верховної Ради ухвалити ці законопроекти без подальших поправок, оскільки зволікання можуть загальмувати процес здійснення реформ. Важливо, щоб реформи в цій ключовій сфері тривали й успішно завершилися, без протиріч і затримок", - сказано в заяві.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Кравчук: "Україні потрібно прийняти нову Конституцію. Донбас не може мати окремого статусу. Це була помилка". ВІДЕО

Нагадаємо, в Україні проходить реформа децентралізації, суть якої полягає в передачі повноважень і бюджетних коштів від державних органів органам місцевого самоврядування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики