Цензор.НЕТ

18.01.17 12:20

Україна розширює договірну базу з Білоруссю у сфері міграції

Сторони почали консультації щодо проекту Угоди про міжвідомчу співпрацю.

17 січня в Державній міграційній службі України під час експертних українсько-білоруських консультацій обговорювали проект Угоди про міжвідомчу співпрацю у сфері міграції, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

У консультаціях брали участь представники Державної міграційної служби України, Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ України та Білорусі.

Експерти узгодили текст документа і домовилися почати внутрішньодержавні процедури для підготовки Угоди до підписання.

Читайте також: В ЄС немає побоювань щодо великої міграції українців після скасування віз, - Клімкін

Співпраця ДМС у сфері міграції з компетентними органами інших країн світу є одним з пріоритетних напрямків реалізації державної міграційної політики та сферою особливої уваги служби.

Цей напрямок передбачає як проведення консультаційно-переговорного процесу з іншими країнами світу щодо укладення відповідних угод про співпрацю у сфері міграції, так і ефективне практичне виконання положень таких міжвідомчих угод.

Двостороння співпраця у сфері міграції з Республікою Білорусь є важливою з огляду на те, що вона дозволить ДМС ефективніше здійснювати свої повноваження у сфері реалізації державної міграційної політики, оскільки в сукупності з модернізацією системи документів, що посвідчують особу, дозволить уникати надмірної бюрократизації у разі співпраці з компетентними органами сусіднього держави.

Читайте також: Між Україною та Білоруссю немає нерозв'язних проблем, - посол Сокол
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики