Цензор.НЕТ

18.01.17 12:37

Рада в першому читанні проголосувала за дозвіл недержавним організаціям створювати установи для бездомних

Верховна Рада має намір дозволити недержавним організаціям створювати спеціалізовані соціальні установи для громадян без певного місця проживання.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За прийняття за основу законопроекту №3833 проголосували 230 народних депутатів.

Також законопроектом пропонується удосконалити процедуру й умови надання адміністративних послуг бездомним та іншим особам, які не мають постійного місця проживання.

Також читайте: Україна приєдналася до Європейського кодексу соціального забезпечення, - Розенко. ФОТО

Проектом пропонується внести зміни до статті 61 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", передбачивши, що бездомні та інші особи, які не мають постійного місця проживання, реєструються за адресою спеціалізованої установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту, створених відповідно до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей".

Законопроектом також передбачено, що подача заяви про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання таких осіб покладається на відповідну спеціалізовану соціальну установу, заклад соціального обслуговування та соціального захисту, де зазначеним особам надаються соціальні послуги відповідно до Закону України "Про соціальні послуги".

За словами заступника міністра соціальної політики Наталії Федорович, це дозволить громадянам без певного місця проживання реєструватися не тільки в комунальних установах, в яких вони проживають, а й в інших недержавних установах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики