Цензор.НЕТ

18.01.17 13:23

Вугілля з окупованої частини Донбасу продається в Польщу, - Семенченко

Депутати Верховної Ради від "Самопомочі" - віце-спікер ВР Оксана Сироїд і Семен Семенченко оприлюднили три сценарії розвитку подій на Донбасі, і кожен з цих сценаріїв, на думку нардепів, несприятливий для України.

Як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, про це заявили в кулуарах ВР депутати від цієї політичної сили.

За словами віце-спікера ВР Оксани Сироїд, перший сценарій "так званих Мінських домовленостей означає легалізацію сьогоднішньої окупаційної адміністрації коллаборационистського режиму".

Другий сценарій - сценарій об'єднання або возз'єднання, "який базується на фальшивих, але можливо, комусь милих твердженнях, про те що люди страждають однаково з двох сторін лінії зіткнення".

Третій сценарій - це знецінення України.

Читайте також: Анексувавши Крим і здійснивши агресію на Донбасі, Росія повністю знищила систему світової безпеки, - Порошенко

За словами депутатів, сьогодні реалізовується другий сценарій - сценарій фактичної реінтеграції.

"Перш за все він відбувається через економічні чинники". Сироїд заявила, що на сьогодні так звана реінтеграція окупованих територій відбувається без визнання окупації.

У зв'язку з цим, її колеги з "Самопомочі" навели приклади такої реінтеграції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Це реалізація плану Кремля", - Березюк про нове розпорядження Кабміну щодо окупованих територій

Зокрема Семен Семенченко заявив про масову контрабанду як в один, так в інший бік. "Війна не може закінчитися, тому що кожен день через лінію дотику в так звані" ЛНР "і" ДНР ", а правду кажучи, на окуповані території України йдуть товарні поставки всього, які офіційно дозволені СБУ і не помічаються Кабміном".

Семенченко назвав цілий список товарів, які, за його словами, переміщаються з відома Уряду і Президента - це "різні метали і деревина, запчастини та текстиль".

"Вугілля з окупованих територій поставляється не тільки на наші котельні, але зокрема і в Польщу", - підкреслив Семенченко.
Також депутати від "Самопомочі" як приклад реінтеграції продемонстрували відповідь СБУ і регулятора у сфері зв'язку на запит про те, що на окупованій території існує мобільний оператор "Фенікс", який повністю використовує українські ресурси для свого існування і завдяки якому люди на окупованій території здійснюють зв'язок. За словами депутатів СБУ і НКРЗ "мають всі засоби для припинення діяльності таких операторів", але ці служби не вживають ніяких дій.

Також читайте: Звільнення Донбасу мирним шляхом призведе до здачі Криму, - Савченко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики