Цензор.НЕТ

18.01.17 13:20

Рева про вимогу МВФ підвищити пенсійний вік: Він вносить пропозиції, ми дискутуємо

Міжнародний валютний фонт нічого не вимагає від України, зокрема підвищення пенсійного віку, запевнив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал "112 Україна".

"МВФ нічого не вимагає. МВФ пропонує, вносить пропозиції, ми дискутуємо. Результатом наших дискусій є підписаний меморандум із МВФ, там прописано позиції, які узгоджено з МВФ, як з організацією, яка дає кредит. Він хоче знати, наскільки реально ми можемо повернути кошти. Меморандум підписує МВФ, Президент України, голова Нацбанку України, голова уряду і міністр фінансів. Якщо хтось написав "давайте ось це", це не означає, що це стало документом. Тривають переговори й узгодження позицій", - пояснив міністр.

Також читайте: "Не можна і далі "ховати голову в пісок". Потрібно більше часу приділяти для пояснень суспільству, інакше виходить, як з нормою про сплячі ФОПи", - Южаніна про пенсійну реформу

Раніше видання "Економічна правда" повідомило, що в їхньому розпорядженні є остання версія меморандуму про співпрацю України з МВФ, в якій мова про те, що для продовження співпраці з МВФ Україні потрібно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати "спрощенку" і відкрити земельний ринок. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що не може підтвердити справжність оприлюдненої в ЗМІ версії меморандуму про співпрацю України з МВФ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики