Цензор.НЕТ

18.01.17 13:39

Загальний пенсійний вік чіпати не можна. Ні Кабмін, ні Рада, ні Президент змінювати його не будуть, - Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що влада не має наміру змінювати загальний пенсійний вік в Україні.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".

Міністр також розповів про додаткові можливості виходу на пенсію.

"Є додатковий вихід на пенсію. Якщо люди працюють у шкідливих умовах за списком номер 1 і у них погіршується здоров'я, то у них час виходу на пенсію зменшується на 10 років. Якщо вони працюють за списком номер 2, вони мають час виходу на пенсію, знижений на 5 років. Є категорія, яка не має права на пенсію. Вони отримують державну соціальну допомогу. Така допомога виплачується не з 60 років, а з 63. Є також пенсія за вислугою років - це військові, вчителі, лікарі", - зазначив він.

Читайте також: Рева про вимогу МВФ підвищити пенсійний вік: Він вносить пропозиції, ми дискутуємо

"Тому є загальний пенсійний вік, ми вважаємо, його чіпати не можна, що стосується інших, ви бачите, скільки моментів є, пов'язаних із пенсійним віком. Він диференційований. Загальний пенсійний вік треба залишити той, який є. І ми на цьому наполягаємо, думаю, нас підтримає Верховна Рада. Змінювати загальний пенсійний вік в Україні ні уряд, ні парламент, ні президент не будуть", - пояснив міністр.

Нагадаємо, раніше видання "Економічна правда" повідомило, що в їх розпорядженні є остання версія меморандуму про співпрацю України з МВФ, в якій говориться, що для продовження співпраці з МВФ Україні потрібно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати "спрощенку" і відкрити земельний ринок. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що не може підтвердити справжність оприлюдненої в ЗМІ версії меморандуму про співпрацю України з МВФ.

Нагадаємо, глава МВФ Крістін Лагард закликала Україну до пенсійної реформи і зваженої податкової політики.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Розмовами про підвищення пенсійного віку намагаються розхитати ситуацію і залякати людей, - Гройсман. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики