Цензор.НЕТ

18.01.17 14:11

Байден у Давосі: Цілі Росії зрозумілі. Захід зобов'язаний продовжувати підтримувати Україну

Агресивним діям Кремля в міжнародній політиці і війнам РФ проти сусідських країн не місце в 21 столітті.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це в своїй останній промові як віце-президента США заявив Джозеф Байден, пише агентство Reuters.

"Нації не можуть діяти так у 21 столітті ... Вони (Кремль. - Ред.) хочуть, щоб повернувся світ, де сильні диктують волю військовою міццю, корупцією або злочинністю, а слабші - коряться", - засудив він агресію РФ в Україні та Грузії, додавши, що Захід "зобов'язаний продовжувати підтримувати Україну".

"Боротьба за суверенітет держав Європи завжди була і залишиться інтересом США, це наша історична роль", - вважає Байден.

За словами віце-президента США, спроби роздрібнити міжнародний ліберальний порядок ініційовані "переважно Росією".

Читайте також: Політичну частину Мінських угод може бути виконано тільки після припинення вогню на Донбасі, - Байден

"У багатьох країнах Європи цього року відбудуться вибори, тож варто чекати нових спроб РФ втрутитися в демократичний процес. Це знову відбудеться, я вам гарантую. Мета Росії зрозуміла - знищити міжнародний ліберальний порядок", - сказав він.

"США і Європа мають очолити боротьбу за ті цінності, які дозволили нам досягти того, чого ми досягли", - зазначив Байден, назвавши "святим обов'язком" Вашингтона підтримку союзників по НАТО.

Свою промову в Давосі він почав зі слів "Мене звати Джо Байден; наступні 48 годин я буду віце-президентом США, а потім зможу сказати все, що думаю ..."

Нагадаємо, раніше новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що готовий запропонувати російському президенту Володимиру Путіну зняття санкцій в обмін на скорочення ядерних арсеналів.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Парубій обговорив із Курцом питання озброєної місії ОБСЄ на Донбасі. ФОТО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики