Цензор.НЕТ

18.01.17 14:23

Ніхто з "Народного фронту" не поїде на заходи Пінчука в Давос, крім Кацер-Бучковської, - Бурбак

Представники парламентської фракції "Народний фронт", за винятком депутата Наталії Кацер-Бучковської, не братимуть участі в "Українському сніданку" Фонду Віктора Пінчука в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

Про це заявив глава фракції Максим Бурбак у коментарі Цензор.НЕТ.

"Мирні заклики" Пінчука неприйнятні. В "планах" Кіссінджера і Пінчука немає нічого нового, їх озвучував не пропонує гарантій ні безпеки для України, ні того, що Путін виконає якісь зобов'язання. Груднева прес-конференція Путіна показала, що він не збирається домовлятися ні з нами, ні з Заходом", - сказав він.

Також читайте: Климпуш-Цинцадзе скасувала візит до Давосу (оновлено)

"Що стосується Наталії Кацер-Бучковської, то вона візьме участь в "Українському сніданку" форуму як енергетичний експерт і депутат з профільного комітету. Вона відомий технократ у цій галузі і відвідає форум як фахівець", - пояснив політик. "Вона запевнила нас, що не сприймає широкого компромісу з Росією ціною втрати суверенітету, територіальної цілісності або відмови від євроатлантичних перспектив", - додав депутат.

Нагадаємо, раніше український олігарх Віктор Пінчук написав в The Wall Street Journal, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, якою вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО. Пізніше він уточнив свою позицію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики