Цензор.НЕТ

18.01.17 15:23

"Теоретично держава може виготовити ядерну зброю - якщо може Північна Корея, то може й Україна", - Кравчук

Від початку, коли було поставлено питання про ядерну зброю в Україні, політики записали цю тему в одну з популістських і маніпулятивних.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" заявив перший президент України Леонід Кравчук.

"І зараз відбувається маніпуляція ядерною зброєю. Ядерну зброю ми залишити не могли в Україні, тому що її було виготовлено за межами України, і фізичний час ядерної зброї минав у 1997 році. У 1998 році ядерні боєголовки були небезпечними для України - я не знаю, це був би Чорнобиль або, може, більше, ніж Чорнобиля. І це було правильне рішення", - зазначив він.

За словами Кравчука, мова про відновлення ядерної зброї.

"Теоретично, держава може виготовити ядерну зброю - якщо може Північна Корея, то може й Україна. Якби були гроші, умови відповідні, я би подивився, як до цього ставиться світ", - вважає перший президент України.

Також читайте: Кім Чен Ин заявив про завершення розробки міжконтинентальної балістичної ракети: "Виросла ядерна міць"

"Я був переконаний і тоді, і зараз: Європа і США категорично проти збільшення на карті світу ядерних держав. Я був би проти ще з однієї причини - я вірю, що будь-яка зброя масового знищення не є головним чинником для забезпечення миру. Мир забезпечується без зброї", - підсумував Кравчук.

Як повідомляли раніше, обраний президент США Дональд Трамп виступив за те, щоб істотно розширити і ядерний арсенал країни.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики