Цензор.НЕТ

18.01.17 15:41

"Мають звучати альтернативні голоси", - Лещенко поїде на заходи Пінчука в Давос

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко братиме участь в "Українському сніданку" Фонду Віктора Пінчука в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Чому їду? Тому що активна позиція - завжди краще, ніж засунути голову в пісок і сказати:"Я закрив очі, тебе не існує". Можна відкривати очі або закривати - від цього реальність не зміниться. Захід відбудеться, але на ньому мають звучати альтернативні голоси, які будуть відстоювати іншу точку зору - про те, що запропонований план є помилковим. А ті, хто відмовляється, роблять послугу тим, хто їде", - сказав він.

Читайте також: Ніхто з "Народного фронту" не поїде на заходи Пінчука в Давос, крім Кацер-Бучковської, - Бурбак

"Бойкотувальники підсилюють голоси тих, хто їде. А в бойкоті немає ніякого сенсу. Тому що від приїзду або неприїзду нічого не зміниться. Це хибний підхід. Він показує певний рівень інфантильності людини, що ухвалює рішення", - переконаний парламентарій.

"Політиків наймають на роботу для того, щоб вони відстоювали свою позицію, висловлювали думку частини виборців, які делегували їх у Раду, щоб вони були проактивними. А бойкот - це не проактивний позиція, а просто поза", - підкреслив політик.

Нагадаємо, раніше український олігарх Віктор Пінчук написав у The Wall Street Journal, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, якою вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО. Пізніше він уточнив свою позицію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики