Цензор.НЕТ

18.01.17 16:15

У разі реалізації пропозицій Пінчука Путін не зупинить гібридну війну проти України, - нардеп Заліщук

Пропозиції олігарха Віктора Пінчука з урегулювання конфлікту на Донбасі - це капітуляція на умовах Росії.

Про це заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Я категорично не згодна з основними позиціями в статті Віктора Пінчука. Думаю, їх реалізація стала б реальною капітуляцією на російських умовах", - сказала вона.

"Навіть якщо утриматися від емоцій і спробувати виважено розглянути "мирні" пропозиції Пінчука, думаю, від них каменя на камені не залишиться! Тому що на сьогодні євроінтеграція - найпотужніший інструмент мобілізації людей тут, в Україні. І якщо цього інструменту не буде, я не бачу можливості змушувати українську владу і політичну еліту рухати якісь реформи. Подивіться, всі ухвалені нами закони відбулися під впливом співпраці з МВФ і Євросоюзом", - наголосила парламентар.

Також читайте: "Мають звучати альтернативні голоси", - Лещенко поїде на заходи Пінчука в Давос

"Другий момент. Євросоюз робить кроки нам назустріч не від величезної любові до нас: просто вони розуміють, що це принципи міжнародного права. І публічно відмовитися від України вони не можуть, навіть якщо б і хотіли. Є підписані документи, офіційні міжнародні договори. І сказати самим, що ми туди не йдемо? Європейці зітхнуть із полегшенням, і ніхто більше до цієї теми не буде повертатися", - переконана політик.

"І з іншого боку: йти на пропоновані Пінчуком поступки? Я не бачу в Росії партнера. Чи можемо ми вірити в те, що Путін зупинить гібридну війну проти України? Ні", - додала Заліщук.

Нагадаємо, раніше український олігарх Віктор Пінчук написав у The Wall Street Journal, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, якою вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО. Пізніше він уточнив свою позицію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики