Цензор.НЕТ

18.01.17 16:07

Військовий комітет НАТО висловив одностайну підтримку Україні в умовах російської агресії, - Муженко

Муженко провів низку двосторонніх зустрічей із питання розвитку співпраці.

Як передає Цензор.НЕТ, військовий комітет НАТО висловив одноголосну підтримку Україні в умовах російської агресії. Про це заявив начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко за результатами засідання Військового комітету Україна-НАТО в Брюсселі, повідомляє прес-служба відомства.

"Ми донесли начальникам генеральних штабів країн НАТО можливі варіанти, сценарії, наше бачення ймовірної ескалації конфлікту і загострення ситуації на сході України, а також у системі загальноєвропейської безпеки. Всі без винятку союзники підтвердили підтримку України, засудили російську агресію і заявили про продовження допомоги нашій державі", - зазначив він.

Також читайте: Португалія готова прийняти на лікування поранених учасників АТО, - Полторак

Він наголосив на єдності найвищих військових керівників, які входять до Військового комітету НАТО, в розумінні небезпеки, яку становить сьогодні Росія для Європи.

Щодо питань розвитку співпраці, допомоги Україні та передачі українськими військовими набутого досвіду партнерам із НАТО йшлося і під час двосторонніх зустрічей генерала армії України Віктора Муженка з колегами з країн НАТО і країн-партнерів.

Під час візиту в штаб-квартиру Альянсу начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних Сил України зустрівся зустрівся із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллєр, головою Військового комітету НАТО генералом Петером Павелом, командувачем Об'єднаних збройних сил НАТО у Європі генералом Кертісом Скапаротті, начальниками генеральних штабів Великої Британії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Чехії та Швеції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Робота військкоматів вимагає перезавантаження, - Генштаб ЗСУ
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики