Цензор.НЕТ

18.01.17 16:08

Внутрішня безпека ДФС у 2016 році відкрила 97 кримінальних проваджень за фактами хабарництва співробітників

За результатами роботи підрозділів внутрішньої безпеки в 2016 році розпочато 506 кримінальних проваджень за фактами вчинення посадовими особами органів ДФС злочинів у сфері службової діяльності. З них за фактами хабарництва – 97 проваджень, за фактами зловживання владою з боку працівників органів ДФС – 210 проваджень.

Про це передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

"Під час розслідування кримінальних проваджень працівникам органів ДФС оголошено 189 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів у сфері службової діяльності, у тому числі 84 - за одержання неправомірної вигоди. До суду надіслано матеріали 116 кримінальних проваджень, з них 26 посадовців визнано винними у скоєнні злочинів", - розповів Юрій Шеремет.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Схема, за якою Насіров допомагає своєму тестю Глімбовському, вражає простотою і нахабством, - Саакашвілі. ІНФОГРАФІКА

За вказаний період оголошено про підозру 14 особам за підбурення посадових осіб фіскальної служби до корупційних дій, з яких 6 осіб визнано винними.

Крім того, за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки складено та направлено до суду 41 протокол за скоєння правопорушень, пов'язаних з корупцією, за якими судами прийнято 21 рішення про притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

Також читайте: Інспектора фіскальної служби на Донеччині затримано на хабарі в 2 тис. доларів, - поліція. ФОТО

Особлива увага приділялася також відпрацюванню звернень від фізичних та юридичних осіб зі скаргами на протиправні дії працівників ДФС. Так, було проведено близько 3,1 тис. службових перевірок та розслідувань. За їх результатами у 1,5 тис. випадках інформація підтвердилась, як наслідок - до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 737 посадових осіб, з них 216 - звільнено з органів ДФС.

"Для упередження прийняття на роботу в органи ДФС осіб, які схильні до корупції, ми під час співбесід з кандидатами застосовуємо так звані "детектори брехні". За їх результатами з початку року було відмовлено у призначенні на посади 77 особам, які належать до компетенції Голови ДФС, та 31 особі, що відносяться до номенклатури територіальних підрозділів", - зазначив Юрій Шеремет.

Читайте також: Механізм розкрадання грошей, унаслідок чого було викрадено 1,5 млн грн, викрито на Донецькій залізниці, - СБУ

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики