Цензор.НЕТ

18.01.17 16:30

Human Rights Watch вимагає скасувати заборону "Дождя" в Україні. Геращенко рекомендує організації звернутися в РФ з пропозицією деблокади українських каналів і сайтів

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch вимагає скасувати заборону трансляції російського телеканалу "Дождь", який Нацрада з питань телебачення і радіомовлення прибрала з переліку іноземних програм. У свою чергу народний депутат України Антон Геращенко рекомендує організації звернутися до керівництва РФ з вимогою розблокувати в РФ українські канали і сайти.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві організації.

"Те, що українська влада щодо неугодних ЗМІ фактично дотримується рецептів Кремля, викликає розчарування. ЗМІ не повинні ставати розмінною монетою в політичних іграх", - говорить Таня Купер, дослідник організації з питань України.

Також наголошується, що "заборона українською владою мовлення через кабельні мережі російського незалежного телеканалу "Дождь" порушує право на вільне вираження думок і повинна бути скасована".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заборона "Дождя": Нацрада порадила Freedom House звернути увагу на забезпечення права російських глядачів на свободу слова і можливість отримання альтернативних точок зору

У свою чергу, народний депутат України Антон Геращенко в Фейсбуці написав: "Публічно звертаюся до співробітниці організації Human Rights Whatch Тані Купер із закликом, звернутися до влади Російської Федерації з вимогою розблокувати трансляцію в Росії українських телеканалів - 5-го, 1+1 , Еспрессо ТВ, 24 каналу, а також розблокувати роботу сайтів Миротворець, Цензор.НЕТ, Українська Правда на території Російської Федерації.

Після того як влада РФ розблокує усі українські сайти і телеканали на території РФ, вважаю тоді доцільним повернутися до заяви Тані Купер про розблокування телеканалу "Дождь" на території України, за умови, визнання цим телеканалом Криму, територією тимчасово окупованою в результаті агресії РФ, а не частиною Росії, якою вони називають її зараз у своїх передачах".

Як повідомлялося раніше, за порушення українського законодавства Нацрада з телерадіомовлення ухвалила рішення про анулювання ліцензії на мовлення російському телеканалу "Дождь".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики