Цензор.НЕТ

18.01.17 16:59

Комітет Ради з питань нацбезпеки підтримав виключення Савченко зі свого складу. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

У ході засідання Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони члени комітету підтримали постанову про виключення Надії Савченко зі складу цього комітету.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ з місця подій.
Комітет заслухав інформацію Служби безпеки України щодо відповідальності народного депутата України Надії Савченко за порушення законодавства у сфері державної таємниці. Після чого обговорив проект постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації (реєстр. № 5543), яким пропонується виключити Надію Савченко зі складу комітету.
Цю постанову підтримали 10 з 12 членів Комітету з питань Нацбезпеки. Тепер її будуть розглядати на засіданні Верховної Ради.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ви не можете позбавити мене статусу народного депутата, поки цього не зробить народ. Я з народом однієї крові", - Савченко. ВIДЕО

савченко пашинский

Засідання комітету ВР з питань нацбезпеки оборони.

савченко пашинский

Надія Савченко

савченко пашинский

Сергій Пашинський

савченко пашинскийсавченко пашинский

Фото: Олег Богачук
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики