Цензор.НЕТ

18.01.17 17:14

Провокатори підкинули в магазин "АТБ" фарш із хробаками, - заступник гендиректора ТОВ "АТБ-маркет" Шаповалова

Проти найбільшої торгової мережі України "АТБ" здійснена чергова інформаційна провокація з метою очорнити ділову репутацію компанії. Зловмисники підкинули на прилавки київського супермаркету фарш з хробаками, після чого влаштували грандіозний скандал, виклавши відео в Інтернет.

Про це заявила заступник генерального директора ТОВ "АТБ-маркет" Наталія Шаповалова. За її словами, провокація не спрацювала, бо дії зловмисників зафіксували камери прихованого відеоспостереження, передають Українські новини.

Спроба провокації сталася 16 січня. Камери прихованого відеоспостереження зафіксували, як молодик узяв із полиці дві пачки фаршу і поклав їх у візок. Через деякий час цей покупець повернувся до прилавка з м'ясопродуктами, дістав з принесеного з собою пакета аналогічні упаковки з фаршем, але вже з доданими до них хробаками, і поклав їх в глиб полки.

Камери зафіксували, що весь цей час молодик говорив по мобільному телефону. Наталія Шаповалова припустила, що провокатор у телефонній розмові поінформував учасників про точне місцезнаходження зіпсованого ними ж продукту.

Також читайте: 18 осіб, серед яких 6 дітей, отруїлися в кафе Українського католицького університету у Львові

Буквально через лічені хвилини після того, як "покупець" завершив розмову, до прилавка підійшли двоє молодиків, які деякий час вдавали, що вибирають товар, але в підсумку взяли саме упаковки фаршу з хробаками. Біля каси молоді люди почали розігрувати основну частину афери, знімати інцидент на відео. Незабаром запис з'явився в інтернет-просторі.

"Протягом двох років наше підприємство зазнає постійних інформаційних атак, які спрямовані на завдання шкоди діловій репутації мережі "АТБ". Різними виконавцями навмисно створюються штучні негативні інформаційні приводи. Наприклад, приходить людина в магазин, приносить у коробочці таргана, випускає його на полицю, фотографує на мобільний телефон. Згодом, ці фотографії викладаються в Інтернет. У мережі Фейсбук навіть створена окрема група, всі публікації якої спрямовані на дискредитацію нашого підприємства. Виконавці цих провокацій діють таємно і швидко, тому, задокументувати їх діяльність вдається не завжди. Однак у цьому випадку провокатори попалися. Їх дії зафіксовані камерами прихованого відеоспостереження. Зараз юристи торгової мережі "АТБ" готують відповідні матеріали для передачі в правоохоронні органи з метою пошуку і притягнення учасників злочинної схеми до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України. Зі свого боку, ми попереджаємо наших колег, всі підприємства торгівлі, про аналогічні можливі дії провокаторів", - заявила Наталія Шаповалова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики