Цензор.НЕТ

18.01.17 17:32

"Ми зробили що могли, щоб допомогти врятувати Угоду про асоціацію. Зараз м'яч на полі голландців", - президент Європейської Ради Туск

Євросоюз зробив усе, щоб врятувати ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною, і зараз відповідальність за це лежить на Нідерландах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск.

Він поінформував, що за результатами роботи саміту ЄС було прийнято рішення, яке допоможе спростити ратифікацію Угоди в Нідерландах. "Це рішення відповідає на стурбованість, яка була висловлена ​​голландцями торік. Зараз відповідальність лежить на Нідерландах", - пояснив президент Європейської Ради.

На його думку, ратифікація документа важлива не тільки для України, а й для геополітичної позиції та надійності Європи. "Ми зробили що могли, щоб допомогти врятувати Угоду про асоціацію, яка вже ратифікована 27 державами-членами та Європейським парламентом. Зараз м'яч на полі голландців", - підкреслив Туск.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна повинна буде провести в 2017 році три реформи, передбачені Угодою про асоціацію з ЄС, - Зеркаль

Нагадаємо, 15 грудня на саміті ЄС лідери Євросоюзу погодилися з пропозиціями прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте, які спрямовані на розблокування ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Пропозиції Нідерландів оформлені у вигляді додатку до Угоди.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики