Цензор.НЕТ

18.01.17 21:32

Новий голова Одеської ОДА Степанов має намір будувати дороги і реформувати структуру адміністрації

Новий голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Максим Степанов серед своїх пріоритетів бачить будівництво доріг, залучення інвестицій у регіон, реформування структури облдержадміністрації.

Про це він розповів у ході спілкування з журналістами 18 січня, передає "Інтерфакс".

За його даними, на автодорозі Одеса - Рені ремонту потребують понад 230 км, на що потрібно близько 1,4 млрд грн. Також Степанов вважає за необхідне підтримувати в хорошому стані трасу Київ - Одеса. Для залучення інвестицій новий голова Одеської ОДА вважає за необхідне проведення інвестиційних форумів.

Крім того, в його планах - створення окремого структурного підрозділу, який буде займатися підготовкою інвестиційних пропозицій, проведенням інших відповідних заходів.

Також голова області має намір реформувати структуру обладміністрації в цілому, оскільки, за його словами, діюча структура працює неефективно. "У нас сьогодні 4,4 тисячі звернень громадян, на які не дано відповіді", - заявив Степанов.

Він зазначив, що має намір відродити управління агропромислової політики, яке було скасовано попереднім керівником, а також розділити управління охорони здоров'я та соціальної політики, які в даний час об'єднані.

Крім того, в кадровій політиці голова Одеської ОДА має намір орієнтуватися на професійні кадри Одеської області та деяких своїх знайомих, з якими раніше працював. Наразі він поклав обов'язки заступника голови ОДА на начальника департаменту фінансів Марину Зінченко. Він додав, що найближчим часом має намір відвідати всі райони Одеської області, щоб особисто ознайомитися з місцевими проблемами. Почати Степанов має намір з південних районів - Ренійського, Ізмаїльського, Болградського, а по дорозі на власні очі побачити обсяги майбутніх робіт по трасі Одеса - Рені.

За підсумками поїздок у райони, а також ознайомлення зі справами в ОДА, Степанов планує до березня підготувати стратегічний план роботи.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики