Цензор.НЕТ

18.01.17 22:10

Міжнародний суд ООН може змусити Росію зменшити репресії в окупованому Криму, - Чубаров

Ухвалення Міжнародним судом ООН тимчасових заходів щодо Росії, спрямованих на запобігання порушенням прав людини, призведе до зменшення репресій на території окупованого Криму.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив у коментарі Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

"Це могло б мінімізувати репресії щодо громадян України і, в першу чергу, кримських татар. Ідеться про забезпечення роботи Меджлісу кримськотатарського народу, про свободу слова, йдеться про елементарні права людини, як можливості висловлювати свою волю, право на мирні зібрання. Все це - те, без чого нормальне суспільство не може існувати, але Крим зараз живе якраз без цих очевидних речей", - констатував Чубаров.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Якщо Міжнародний суд вживе заходів, то Росія не має політичних чи міжнародно-правових засобів їх не виконати", - Клімкін про позов України

Він високо оцінив шанси України при розгляді позову в Міжнародному суді ООН і додав, що процес буде довгим, але "це слід робити".

Нагадаємо, 16 січня Україна подала позов проти РФ до Міжнародного суду ООН щодо виконання Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики