Цензор.НЕТ

18.01.17 22:27

Рада 19 січня розгляне нову редакцію закону про Конституційний Суд

Верховна Рада на пленарному засіданні 19 січня розгляне нову редакцію закону про Конституційний Суд.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Перед цим Рада має намір розглянути в першому читанні законопроект №4783 про вступ до аспірантури і діяльність вищих спеціалізованих рад, а також №5240 про перенесення останнього набору на програми підготовки молодших спеціалістів з 2016 на 2020 рік.

Також парламент планує розглянути в другому читанні нову редакцію закону "Про антидопінговий контроль у спорті" (законопроект №4724) та законопроект №2018 про дозвіл громадянам України, яким виповнилося 16 років, на свій розсуд змінювати по батькові.

Крім того, на порядку денному стоїть блок питання місцевого самоврядування, в тому числі законопроект №2489 (друге читання) про заборону службовцям місцевого самоврядування членства в політичних партіях, а також призначення позачергових місцевих виборів.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Активісти пікетують КС із вимогою скасування "закону Колесніченка-Ківалова": "Він дискримінує державну мову в усіх сферах".. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

У цей день на порядку денному також значиться законопроект №5636 про схвалення допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2017 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики