Цензор.НЕТ

18.01.17 23:35

НАТО є ефективною системою безпеки, здатною зупинити агресію, - Порошенко в інтерв'ю Reuters

Президент Петро Порошенко вважає НАТО ефективною системою безпеки для протидії агресії.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству Reuters, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби глави держави.

"НАТО - питання не грошей, а питання безпеки. Російська агресія продемонструвала, що немає іншої безпекової системи такої як НАТО, що ефективно може зупинити агресію", - зазначив Глава держави.

За словами Президента, останні кроки США, коли американські військові прибули до Польщі, Балтійських країн, є дуже важливими і ефективними. "В цій ситуації для України та всього світу необхідно зберігати трансатлантичну єдність. І дуже важлива демонстрація ролі США як глобального лідера", - наголосив Глава держави.

Президент також відзначив необхідність спільної підтримки кібербезпеки, оскільки кібератаки Росії є невід'ємною складовою гібридної війни супроти всього світу. "Кібератаки з боку Росії не лише проти України. Це глобальна кібервійна Росії проти всього світу. Це глобальна небезпека, і світ має бути разом у протидії цьому", - підкреслив Глава держави.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Реформи в Міноборони допомагають проводити 37 радників з країн-членів НАТО, - Полторак. ФОТО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики