Цензор.НЕТ

19.01.17 08:05

Наступного тижня в ПАРЄ заслухають доповідь Моніторингового Комітету про ситуацію в Україні, - Ар'єв

Наступного тижня на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в Брюсселі буде заслухано доповідь Моніторингового Комітету про ситуацію в Україні.

Про це повідомив народний депутат фракції Партії "Блок Петра Порошенка", голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу БПП.

Він розповів, що готує доповіді для представлення на сесії ПАРЄ, яка відбуватиметься з 23-27 січня в Брюсселі.

Також читайте: Росія не братиме участі в пленарних засіданнях ПАРЄ у 2017 році

"Я представляю доповідь про атаки проти медіа та журналістів в Європі, а також є співдоповідачем по боротьбі з кібердискримінацією та онлайн ненавистю. Найголовніше, що на сесії буде заслухано доповідь Моніторингового Комітету ПАРЄ про ситуацію в Україні. Я також в своїй доповіді, в частині, що стосується України, розповім про ситуацію на окупованих територіях, зокрема, в Криму, ситуацію з кримськотатарськими ЗМІ та Миколою Семеною, Анною Андрієвською, Романом Сущенком, який звинувачується в шпіонажі. У проекті резолюції ПАРЄ міститься заклик всіх їх звільнити", - розповів Ар'єв.

Він також зауважив, що російські "друзі" спробують атакувати Україну і намагатимуться змінити доповідь в бік викривлення реальності.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Українська делегація не поїде на Асамблею Міжпарламентського союзу в Санкт-Петербурзі, - Ар'єв

"Тому, з України буде присутня велика делегація, для того, щоб напрацювати з усіма членами Моніторингового комітету доповідь про ситуацію в Україні. Щоб доповідь була чесною", - сказав депутат.

Серед іншого, Ар'єв назвав культурну програму, яка передбачається в ПАРЄ.

"У рамках сесії, за ініціативи БПП, ми покажемо фільм про дітей з тимчасово окупованих територій, буде дискусія навколо гуманітарної ситуації на Донбасі, а також пройдуть круглі столи по Криму", - відзначив Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики