Цензор.НЕТ

19.01.17 08:15

Навесні в Раду буде внесено законопроект про пенсійну реформу, - Рева

Навесні 2017 року Міністерство соціальної політики України планує внести до Верховної Ради законопроект про пенсійну реформу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Еспресо.TV розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

"У програмі діяльності уряду записано, що ми плануємо провести пенсійну реформу. За рік Міністерство соціальної політики виконало майже все із запланованого, крім пенсійної реформи. Ми дев'ятий рік живемо із замороженими пенсіями. Раніше питання пенсіонерів відкладали на потім. Для проведення осучаснення пенсій ми повинні мати ресурс. Треба було зробити перший крок. Йдеться про підвищення мінімальної зарплати, рівня зарплати в бюджетній сфері", - сказав Рева.

Читайте також: Загальний пенсійний вік чіпати не можна. Ні Кабмін, ні Рада, ні Президент змінювати його не будуть, - Рева

За його словами, за умови зростання цих показників відбудеться збільшення надходжень до Пенсійного фонду. Ці кроки з підвищення зарплати створили базу для проведення пенсійної реформи.

"Над пенсійною реформою ми працюємо вже 9 місяців. Навесні 2017 року, якщо це буде погоджено з усіма зацікавленими сторонами, в Раду буде внесено законопроект про пенсійну реформу", - додав міністр.

Нагадаємо, з 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні становить 3200 гривень, що вдвічі більше, ніж раніше.

Також дивіться: Розмовами про підвищення пенсійного віку намагаються розхитати ситуацію і залякати людей, - Гройсман. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики