Цензор.НЕТ

19.01.17 09:17

Кошти, виділені на проведення Євробачення, повернуться Україні вже цього року подвійним чи потрійним прибутком, - Нищук

Євробачення - це можливість показати в прямому ефірі адекватну і правдиву інформацію про Україну на противагу картинки на пропагандистських ЗМІ.

Про це розповів в інтерв'ю глава Мінкультури Євген Нищук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Відразу після перемоги Джамали в Стокгольмі я зрозумів, що не можу не брати активної участі в цьому процесі. Звичайно, технічне й організаційне забезпечення конкурсу лежить на НТКУ як стороні контракту з EBU, але я прекрасно усвідомлював, що без політичної та культурологічної підтримки провести Євробачення буде набагато складніше. Це був непростий, але цікавий етап. І я вдячний прем'єр-міністру за довіру до мене і моєї роботи. Це стосується і підготовки урядових рішень, які ми повинні були прийняти, і іноді дуже складні переговори зі швейцарською стороною, і багато іншого. І жодного разу ми не стикалися з погрозами зриву проведення конкурсу. Нам вдалося, і це був безпрецедентний випадок, провести відкритий конкурс серед міст-претендентів. Кожен з учасників зміг показати себе, свій потенціал і свої перспективи. Як заступник голови оргкомітету я відвідав ті міста-фіналісти, які претендували на проведення конкурсу у себе - Київ, Одесу, Дніпро. Я в цьому процесі з самого початку - і в робочі та вихідні дні, і я абсолютно впевнений, - все під контролем і Євробачення в Україні пройде. Причому на найвищому рівні. Упевнений, конкурс принесе Україні прибуток і ті 15 мільйонів євро, гарантованих державою в 2016 році, повернуться вже цього року подвійним чи потрійним прибутком", - повідомив міністр.

Також читайте: Витрати на Євробачення-2017 перевищать очікуваний дохід, але це іміджевий проект, - продюсер конкурсу

"Будь-яка перемога українця - це перемога всієї України. Євробачення - це ще одне вікно можливостей показати в прямому ефірі, якими ми є насправді, а не такими, якими нас намагаються показати пропагандистські ЗМІ. Це можливість щоб у світі стало більше правдивої інформації про сучасну Україні. Конкурс розкручений, він має прекрасну телевізійну сітку трансляцій по всьому світу, і це потрібно використовувати. Всі повинні побачити, що ми можемо прийняти міжнародний конкурс на найвищому рівні, що нам є що показати", - підкреслив він.

"Зараз проходить процес затвердження основних локацій конкурсі - крім концертного залу потрібно забезпечити червону доріжку на відкритті, європейське містечко зі штабами кожної країни-учасниці і ще багато іншого. Попередньо можу сказати, що, можливо, червона доріжка буде біля Маріїнського палацу. Упевнений, що задіємо локацію Мистецького Арсеналу. Також центр міста, Контрактову площу і все, чим можна пишатися", - додав Нищук.

Читайте також: Артисти, яким заборонено в'їзд в Україну, не зможуть брати участь у Євробаченні-2017, - виконавчий продюсер конкурсу

Нагадаємо, Українська співачка Джамала з піснею "1944" перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення 2016", фінал якого проходив у ніч з 14 на 15 травня в столиці Швеції Стокгольмі. 9 грудня 2016 року у Генеральній Асамблеї Європейської мовної спілки остаточно було підтверджено, що Євробачення-2017 буде приймати Київ. У пісенному конкурсі візьмуть участь 43 країни.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики