Цензор.НЕТ

19.01.17 09:28

Київ оштрафував 552 підприємства за неприбраний сніг

Підприємці отримали штрафи до 1700 гривень.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення КМДА, Київська міська державна адміністрація оштрафувала 552 підприємства за неприбраний сніг на підконтрольних територіях на 938 000 гривень з 1 січня.

За минулу добу за неприбраний сніг і кригу міські та районні інспектори благоустрою склали 33 адміністративні протоколи та винесли 277 приписів.

Штраф може сягати 1 700 гривень.

Читайте також: Водохреще в Києві - 2017: столична влада визначила 6 місць для купання 19 січня

"Кожен власник, орендар території або організація, яка обслуговує, зобов'язані піклуватися про порядок - того вимагають єдині для всіх Правила благоустрою Києва. Це стосується як ЖЕКів, так і приватних установ - магазинів, ринків, офісних центрів і т. Ми вже маємо десятки звернень до медичних установ за травми на вулицях і в тому числі, через неякісно прибрані вулиці і двори", - заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Всього, як повідомили в департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, з початку року інспектори склали 552 адмінпротоколи і 5 597 приписів за неприбраний сніг і кригу.

Згідно з Правилами благоустрою, балансоутримувачі територій повинні забезпечувати своєчасне прибирання снігу і льоду з балансової та прилеглої території, негайно проводити очищення дахів і піддашків від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах тощо.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Пік захворюваності на грип і ГРВІ очікують у кінці січня - початку лютого, - КМДА
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики