Цензор.НЕТ

19.01.17 09:37

У Давосі відбувається традиційний сніданок Віктора Пінчука

На захід уже прибули Сергій Лещенко, Віталій Кличко, Наталія Кацер-Бучковська.

Українська делегація в Давосі сьогодні проведе зустріч із представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ). Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє 112 Україна.

"Щодо планів української делегації, то сьогодні на порядку денному зустріч із делегацією МВФ. На вечір у Порошенка заплановано низку двосторонніх зустрічей, зокрема з прем'єр-міністром Грузії", - зазначив кореспондент.

Зараз, за ​​словами кореспондента, в Давосі відбувається сніданок Віктора Пінчука. "Сніданок почався, триватиме він до 9:30 за київським часом. Гостей дуже багато. Серед запрошених - колишній прем'єр Британії Кемерон і колишній міністр оборони США Роберт Гейтс. Ми бачили тут депутатів українського парламенту, зокрема, Сергія Лещенка і Наталю Кацер-Бучковську, також сюди прибув Віталій Кличко", - повідомив кореспондент.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби Президента, сьогодні очільник держави Петро Порошенко виголосить промову під час сесії "Рух на Схід: посилення європейського сусідства", візьме участь у засіданні світових економічних лідерів "Чуйне і відповідальне лідерство в багатополярному світі" і дебатах "Новий договір для Європи".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Порошенко провів зустріч із віце-президентами Єврокомісії Домбровскісом і Могеріні. ФОТО

Також під час роботи Форуму Президент України проведе низку двосторонніх зустрічей із головами держав та урядів, керівниками міжнародних організацій, а також із президентами провідних іноземних компаній і світовими інвесторами.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики