Цензор.НЕТ

19.01.17 10:31

Японія надасть Україні обладнання для Суспільного мовлення, - Мінінформполітики

Посол Японії в Україні Сумі Шігекі заявляє, що Японія готова почати програму співпраці з Україною у розвитку Суспільного мовлення та надати відповідне технічне обладнання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства інформаційної політики.

Дивіться також: Японія передала Центральному клінічному госпіталю Держприкордонслужби сучасне медобладнання на 22,5 млн грн. ФОТОрепортаж

"Ми, пропрацювавши ваше звернення, ухвалили рішення, що Японія надасть технічне обладнання для розвитку Суспільного мовлення України", - сказав Сумі Шігекі на зустрічі з міністром інформаційної політики України Юрієм Стецем.

За словами посла, у рамках 2,5-річної програми, починаючи з поточного місяця, в Україну з Японії приїде група експертів, яка готова навчати фахівців Суспільного мовлення, як правильно повідомляти громадянам важливу інформацію під час надзвичайних ситуацій. Японські експерти також планують поділитися зі співробітниками Суспільного досвідом створення освітніх телепрограм.

Посол Шігекі також заявив, що на прохання Мінінформполітики є змога ввести японську версію веб-сайту Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ", який стане одним зі способів доступу до інформації про Україну для японців.

Також дивіться: "Відносини між нашими країнами ніколи не були такими близькими, як сьогодні", - Порошенко підписав Указ про відзначення Року Японії в Україні. ФОТО

Міністр інформаційної політики Стець, своєю чергою, заявив, що Мінінформполітики сприятиме висвітленню в Україні інформації про культуру і цінності японців, беручи до уваги те, що 2017-й оголошено роком Японії в Україні. "В Україні багато знають про допомогу Євросоюзу і мало що знають про допомогу Японії. Це те, що ми готові взяти на себе, - сприяти висвітленню інформації про нашу дружню країну Японію", - сказав він.

Нагадаємо, 17 квітня 2014 року Верховна Рада України ухвалила закон про суспільне телебачення і радіомовлення України. "Для забезпечення поступового та послідовного становлення суспільного телебачення і радіомовлення в Україні Кабінет міністрів України створює Національну суспільну телерадіокомпанію України (НГТУ). НГТУ є юридичною особою публічного права", - йдеться в законі.

Документ визначає політику діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії, встановлює основні завдання компанії. Відповідно до закону, структурними підрозділами Національної суспільної телерадіокомпанії є суспільне телебачення і суспільне радіо.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кабмін затвердив статут Суспільного мовлення, - Мінінформполітики

Відповідно до закону, суспільне телебачення здійснює мовлення на двох загальнонаціональних телеканалах: суспільно-політичному і культурно-освітньому. А суспільне радіо мовить на таких самих двох загальнонаціональних радіоканалах.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики