Цензор.НЕТ

19.01.17 12:22

У рахунках за опалення, які отримали кияни, період цієї послуги перевищує один календарний місяць, - КМДА

У рахунках киян за опалення, які надійшли цього місяця, період, за який нараховано послугу, перевищує один календарний місяць.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

"Це пов'язано зі зміщенням дат зняття показників будинкових приладів обліку, які здійснює ПАТ "Київенерго". Сьогодні 95% житлових будинків столиці обладнано приладами обліку тепла. Починаючи з грудня 2016 року, зняття показників будинкових лічильників для нарахувань за опалення відбувається у 2 останні дні місяця, а не з 19-го до 26-го числа, як раніше. Тому кількість днів надання послуги, відображена в платіжках за грудень для мешканців будинків із лічильниками, складається із залишкової кількості днів надання послуги у листопаді та протягом усього грудня", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що необхідність зміни дат зняття показань теплолічильника пов'язана з механізмом нарахування субсидій, які нараховуються за весь календарний місяць. Сьогодні в зоні обслуговування ПАТ "Київенерго" близько 30% споживачів отримують субсидію на оплату комунальних послуг.

Також читайте: Платіжки, які розіслав киянам ГІОЦ, недійсні, - Київенерго

"Середньозважена вартість опалення в грудні для мешканців багатоповерхових будинків без лічильників тепла становить 31,27 грн/м². Це середня ціна одного квадратного метру опалення в будинках столиці з лічильниками, на основі яких визначено вартість опалення для будинків необладнаних приладами обліку. Нарахування здійснювали згідно з ухваленою в листопаді Постановою Кабінету Міністрів України № 865. Таким чином, ліквідовано дискримінацію мешканців багатоповерхівок, де ще не встановлено прилади обліку, оскільки за тарифом кияни сплачували б 32,97 грн/м²", - зауважили в КМДА.

Водночас столична влада звертає увагу мешканців на те, що вартість послуги централізованого опалення залежить від зовнішньої температури повітря та технічних характеристик будинку: "У разі незгоди щодо нарахування за опалення закликаємо киян звертатися безпосередньо до Центрів обслуговування клієнтів ПАТ "Київенерго".

Як повідомляли раніше, Київська міська державна адміністрація має намір ввести єдину квитанцію на оплату комунальних послуг.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики