Цензор.НЕТ

19.01.17 12:36

Олігарх Пінчук відмовився коментувати українським журналістам свою скандальну статтю, - "Громадське"

Український бізнесмен Пінчук не захотів пояснити свою позицію щодо суперечливої статті у The Wall Street Journal, про нейтралітет України. У Давосі він неодноразово уникав запитання, пославшись на те, що не планував говорити про це з українськими журналістами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент Громадського.

Після дискусії Громадське кілька разів спробувало поставити Пінчуку запитання, яке стосувалося публікації і його думок щодо поступок, проте той категорично відмовлявся спілкуватися на цю тему. Після наполегливих прохань декількох медіаканалів Пінчук погодився розповісти про сам сніданок і виступи американського екс-міністра і колишнього глави Британії.

Ця розмова в першу чергу стосувався відносин між американським і російським лідерами Трампом і Путіним. Присутній депутат Сергій Лещенко під час короткої ремарки зазначив, що в Україні існує консенсус щодо європейського майбутнього.

Читайте також: "Ті, хто воюють на Донбасі чи посилають туди своїх синів, повинні мати вирішальний голос", - Пінчук про розв'язання питання Донбасу

Депутат Олексій Рябчин, нагадавши, що сам родом із Донбасу, зазначив про неможливість того, щоб не врахувати інтереси людей на сході і Криму. Можливості поставити запитання публічно в тому числі, і через стислий формат Давосу, не було.

Європейські дипломати і політики, з якими встигло поспілкуватися Громадське, такі як голова Мюнхенської конференції з безпекової політики Вольфган Ішингер зауважив, що стаття Пінчука є хорошим приводом почати дискусію про табуйовані питаннях. Однак, на самій події Пінчук таки вирішив її не продовжували.

Нагадаємо, раніше український олігарх Віктор Пінчук написав у The Wall Street Journal, що Україні варто прийняти ситуацію на Донбасі такою, якою вона є, і провести місцеві вибори. Крім того, на його думку, Україні треба відмовитися від ЄС і НАТО. Пізніше він уточнив свою позицію.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n423964
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики