Цензор.НЕТ

19.01.17 12:45

Попереднє рішення Міжнародного суду ООН за позовом України до РФ може бути ухвалено протягом 1-2 місяців, - Беца

Рішення про введення щодо Росії тимчасових заходів, спрямованих на запобігання порушенням прав людини, можуть ухвалити у найближчі місяці.

Про це повідомила прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Також читайте: Міжнародний суд ООН може змусити Росію зменшити репресії в окупованому Криму, - Чубаров

"Україна також звернулася в міжнародний суд ООН із проханням терміново вжити тимчасових заходів, спрямованих на запобігання порушень прав людини з боку Російської Федерації протягом розгляду справи по суті. Щодо тимчасових заходів рішення можуть ухвалити протягом місяця, можливо двох. Це, в принципі, не займає багато часу, але це теж важливе питання, яке має розглянути суд. Що стосується розгляду справи по суті, то такі справи, як правило, в Міжнародному суді розглядають довго, кілька років", - сказала Беца.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Росія продовжує окуповувати українську територію і втручатися у справи України, - Обама. ВIДЕО

Україна 16 січня подала позов до Міжнародного суду ООН про порушення Росією міжнародних конвенцій із протидії фінансуванню тероризму та расовій дискримінації. У МЗС України наголошують, що Росія порушує Конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, беручи участь у кампанії дискримінації неросійських громад, які проживають у Криму, зокрема, спільнот етнічних українців і кримських татар.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики