Цензор.НЕТ

19.01.17 13:41

У всіх розстрілах винні Турчинов, Парубій і Пашинський, - Янукович про події на Майдані

Віктор Янукович продовжує наполягати, що не отримав підозру в зраді від ГПУ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав у інтерв'ю російському виданню РІА "Новости".

"Мої адвокати днями повідомили мені, що в п'ятницю, 20 січня, заплановано засідання Печерського суду в Києві, на якому суд розгляне клопотання Генеральної прокуратури, щоб далі рухатися у цій справі заочно, без моєї присутності. Хочу наголосити, що в мене досі немає жодної інформації від української прокуратури щодо злочинів, у яких мене звинувачують, і суті обвинувачення", - сказав Віктор Янукович.

За його словами, це вимога українських законів, Конституції: "Я їх дотримуюсь, чого не скажеш про керівництво Генеральної прокуратури. Упевнений, у них є до мене питання у цій справі. Але і мені є що у них запитати. Якщо ГПУ визнає, що 1 березня 2014 роки я був президентом, то ким був Турчинов, який із 22 лютого називав себе виконувачем обов'язків президента? Якщо ГПУ стверджує, що я діяв, попри зовнішні загрози для України, то чому про це мені, як президенту, не доповідав Анатолій Матіос, який мав високу посаду в моїй адміністрації, а зараз є військовим прокурором країни?" - каже Янукович.

Також читайте: Інтерпол має намір розглянути питання відновлення міжнародного розшуку Януковича наступного тижня, - глава Укрбюро Неволя

"Мене звинуватили в усіх смертних гріхах прямо в день трагедії. Але ось минуло три роки, а ГПУ не представила суспільству жодного доказу моєї провини в загибелі людей. Сьогодні вже багато хто розуміє, кому насправді були вигідні розстріли на Майдані і хто за ними стоїть. Це найвищі посадці української влади: Турчинов, Парубій, Пашинський і їхні спільники. У мене вже накопичилися докази, що підтверджують провину згаданих людей у розстрілі "Небесної сотні" і правоохоронців на Майдані. Понад те, після мого відеодопиту 28 листопада до мене звернулися українці, які надали додаткову інформацію, що підтверджує провину цих осіб", - сказав він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики