Цензор.НЕТ

19.01.17 14:43

"Ми не можемо погодитися з такою заявою", - Пєсков про звинувачення Обами щодо небажання РФ проводити ядерне роззброєння

Кремль не згоден із звинуваченнями Обами щодо небажання РФ проводити ядерне роззброєння.

У Кремлі не згодні з президентом Обамою, який звинуватив РФ у небажанні скоротити ядерні потенціали, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна". Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Москва виступає за справедливий процес ядерного роззброєння. Ми не можемо погодитися з такою заявою президента Обами", - заявив Пєсков.

Прес-секретар зазначив, що процес ядерного роззброєння "не може бути диспропорційним, він не може і не повинен вести до порушення ядерного паритету, який є критично важливим для забезпечення глобальної стабільності і безпеки". "Тому ми не можемо погодитися з висловлюванням Обами, російська сторона послідовно займає відому позицію в цьому питанні", - сказав прес-секретар.

Також читайте: Європарламент ухвалив резолюцію у зв'язку з погрозами Росії використовувати ядерну зброю

Нагадаємо, що Барак Обама на прес-конференції 18 січня заявив, що він вітає можливі переговори з Росією з питання ядерного роззброєння, але при цьому критикує Москву за небажання вести їх.

Раніше новообраний президент США Дональд Трамп заявив про зняття санкцій за умови скорочення ядерного потенціалу Росії. РФ не бажає проводити ядерне роззброєння.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики