Цензор.НЕТ

19.01.17 14:35

Прокуратура почала заочне розслідування проти п'яти прокурорів, які перейшли на бік бойовиків "ЛНР"

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом участі громадян України в діяльності так званої "Генеральної прокуратури "ЛНР", за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

Також читайте: Російського окупанта затримано поблизу позицій українських військ на Донеччині, - прес-центр штабу АТО

"Встановлено, що 5 прокурорів-зрадників, порушивши Присягу працівника прокуратури України, перейшли на бік терористичної організації "ЛНР", зайняли керівні посади в "Генеральній прокуратурі "ЛНР" і працюють на користь терористів", - йдеться в повідомленні.

"У зв'язку з тим, що "прокурори" так званої" Генеральної прокуратури "ЛНР" переховуються від слідства на тимчасово непідконтрольній владі України території, за принциповою позицією прокуратури області щодо останніх розпочато процедуру спеціального (заочного) досудового розслідування", - зазначили у відомстві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Звернення проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН переслідує лише теперішні політичні інтереси", - МЗС РФ про позов України

Прокуратура Луганської області вживає всі заходи щодо забезпечення швидкого, повного й неупередженого розслідування зазначених кримінальних проваджень.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики