Цензор.НЕТ

19.01.17 15:15

Держава зареєструвала "Національну суспільну телерадіокомпанію"

19 січня зареєстровано Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ).

Запис про це з'явився в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду.

Засновником є держава в особі Кабінету Міністрів України. Статутний капітал становить 2,54 млрд гривень.

Також читайте: Японія надасть Україні обладнання для Суспільного мовлення, - Мінінформполітики

До призначення голови правління НСТУ його обов'язки виконує Анна Бичок, яка була заступником генерального директора Національної телекомпанії України.

нотуПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" є правонаступником Національної телекомпанії України, створеної в 1995 році.

Як відомо, 28 грудня 2016 року уряд затвердив статут Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": У бюджеті-2017 не вистачає 300 млн грн на суспільне мовлення, - голова Держкомтелерадіо Наливайко. ВIДЕО

До наглядової ради НСТУ входять: Євген Глібовицький, Тетяна Лебедєва, Володимир Бринзак, Вадим Місько, Олексій Панич, Наталія Скрипка, Віктор Таран, Тарас Шевченко, Володимир Яворівський, Ігор Хохич, Віталій Портников, Сергій Таран, Лаврентій Малазонія, Світлана Остапа, Тарас Аврахов , В'ячеслав Козак, Дар'я Карякіна. Склад наглядової ради був затверджений ще 17 грудня 2015 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики