Цензор.НЕТ

19.01.17 14:58

Поліграфкомбінат "Україна" виступив проти призначення директором менеджера з ЄДАПС: "Весь трудовий колектив шокований і відчуває обурення, якому немає меж". ДОКУМЕНТ

Колектив Поліграфкомбінату "Україна" виступив із відкритим листом до Президента України Петра Порошенка і Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана проти призначення новим директором підприємства Ігоря Когута, керівника однієї зі структур консорціуму ЄДАПС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в листі, розміщеному на сайті комбінату.

У тексті листа зазначено: "Із засобів масової інформації ми дізналися, що Кабінет Міністрів України планує призначити виконувачем обов'язків директора Поліграфкомбінату "Україна" Когута Ігоря Сергійовича, керівника однієї зі структур Консорціуму ЄДАПС - ТОВ "Укрспецполіграфія", колишнього директора ЄДАПС-Принт".

"Кажемо відверто, що весь трудовий колектив шокований і відчуває обурення, якому немає меж! Ми не можемо повірити в те, що в нашій державі відбуваються подібні речі", - наголошують у листі.

Працівники Поліграфкомбінату зазначають: "Усім відомо, що Поліграфкомбінат "Україна" довгий час перебував "у рабстві" в Консорціуму ЄДАПС і тільки завдяки довгому і жорстокому протистоянню Поліграфкомбінату "Україна" зміг позбутися цієї залежності".

Колектив комбінату просить найвище керівництво втрутитися в ситуацію і "підтримати пропозицію Національного банку України і всього нашого трудового колективу Поліграфкомбінату "Україна" покласти обов'язки директора на першого заступника".

Під листом - підписи сотень працівників комбінату.

украина едапс полиграфкомбинатукраина едапс полиграфкомбинат

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики