Цензор.НЕТ

19.01.17 15:35

Співпраця по каналах Інтерполу між Україною і РФ активізувалася, крім питань політичного характеру, - голова Укрбюро Неволя

Інтенсивність роботи між Україною і Росією по каналах Інтерполу зросла, виключення становлять питання, що мають політичне підґрунтя, констатує керівник Національного центрального бюро Інтерполу в Україні Василь Неволя.

"Як не парадоксально, незважаючи на всі труднощі в спілкуванні і в стосунках між двома країнами, інтенсивність нашої співпраці по каналах Інтерполу з росіянами зросла. Вирішення питань, які стосуються загальнокримінальних злочинів, досить ефективне і результативне", - сказав В. Неволя в четвер, відповідаючи на питання журналістів про співпрацю НЦБ Інтерполу в Україні з колегами з РФ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтефракс-Україна.

Але, за словами В. Неволі, це не стосується питань, у яких є "зацікавленість РФ". "Це і колишні "беркутівці"... Або якщо це пов'язано з територією Криму, або з територією Донбасу, або якщо це пов'язано із загальнополітичною ситуацією, - тоді відбувається певна протидія, блокування, ніякого сприяння", - пояснив він.

Також читайте: Інтерпол має намір розглянути питання відновлення міжнародного розшуку Януковича наступного тижня, - глава Укрбюро Неволя
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики