Цензор.НЕТ

19.01.17 15:08

"Кандидатів у судді Верховного Суду можна забанити": Громадська рада доброчесності розробила механізм для модерації суддівського корпусу

Громадська рада доброчесності просить громадян надсилати інформацію про суддів, які претендують на зайняття посад у Верховному Суді України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це написав у Facebook член "Громадської ради доброчесності" Леонід Маслов, який проводить аналіз/відбір кандидатів до Верховного Суду України.

"Учора ввечері нарешті запрацював офіційний портал Громадської ради доброчесності, за допомогою якого ви можете долучитися до процесу модерації суддівського корпусу. Конкурс до Верховного Суду йде повним ходом і якось дуже сильно не висвітлюється. Зате він значно важливіший за вибори до Верховної Ради, тому що тих ви перевиберете, а цих - вже ні. При тому, що у нас залишилося всього десь 2 тижні. Але є і хороша новина. Кандидатів у судді Верховного Суду можна забанити! Ви коли-небудь могли собі таке уявити?" - написав він.

Також читайте: Cеред кандидатів у Верховний Суд - ті, що виносили вирок Тимошенко і знімали обвинувачення з Лозинського, - Рух ЧЕСНО. ІНФОГРАФІКА

"Заходьте сюди: В пошуку набираєте - прізвище або - назва області ("Харківська","Київ"), щоб подивитися список кандидатів з певної області (це судді або адвокати, або викладачі) або - слово "суд", щоб переглянути повний список всіх кандидатів 653. На потрібного суддю тиснете на пимпочку "повідомити" ... і пишете, чому він не може бути суддею Верховного Суду. Бажано, щоб ваша думка була обґрунтована і підкріплена фактами, які можна перевірити в стислі терміни", - зазначив Маслов.

"Також просимо надсилати позитивну інформацію, нейтральну інформацію (наприклад, ніки соцмереж, сайтів знайомств кандидата, пристойні фотографії, в тому числі автомобілів і будинків, документи, довідки та відео із записами судових засідань), а також дані про особливо одіозні або скандальні судові рішення. По технічні консультації і питання процедури звертайтеся до мене особисто або на електронну пошту, вказану на сайті", - резюмував Маслов.

Також читайте: На посади суддів Верховного Суду претендують 653 кандидати, 193 відмовлено в реєстрації, - Кваліфікаційна комісія

Нагадаємо, Громадська рада доброчесності створена і діє на підставі статті 87 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) за критеріями професійної етики і доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики